NML Bureau Organisatie

De NML Bureau Organisatie bestaat uit de directeur en de bureaumedewerkers. Begin en eindpunt van al onze activiteiten is ons netwerk van allerlei organisaties uit de totale maritieme sector. De organisaties zijn afkomstige uit lokale, regionale en landelijke overheden, brancheverenigingen, bedrijfsleven, ingenieursbureaus en kennisinstellingen. Samenwerken en afstemmen zijn inherent aan NML, wij werken dan ook samen met diverse partnerorganisaties. Juridisch zijn wij een stichting met een bestuur dat bestaat uit leden uit het netwerk.

De directeur stelt in samenwerking met het bureau de strategie en de begroting op, en bestuurt de organisatie. Hierbij krijgt hij ondersteuning van de bureaumanager, de secretaresse, de financieel-administratief medewerker en de communicatie adviseurs.

A. (Arjen) Uytendaal

Functie: Directeur (32 uur p/w)

E-mail: arjen@maritiemland.nl
  • Alle zaken betreffende de NML participanten
  • Overheid/politieke relaties
  • Buitenland
R.N. (Roegzana) Hoesenie

Functie: Office Manager (32 uur p/w)

E-mail: roegzana@maritiemland.nl
  • Ondersteunende zaken betreffende de councils, evenementen en het bureau
  • Office management taken
S. (Sabine) Marsé

Functie: Senior Communicatie Adviseur (32 uur p/w)

E-mail: sabine@maritiemland.nl
  • Communicatie advies projecten samenwerkingsverbanden relevante ministeries
  • Uitvoering en aansturing Communicatie activiteiten NML

V. (Vincent) Verweij  

Functie: Webmaster / Communicatie Adviseur (28 uur p/w)

 E-mail: vincent@maritiemland.nl
  • Beheer websites, social media kanalen
  • Ondersteunende zaken pr en communicatie
 
G. (Ghazaleh) Ghandi-Sehat

Functie: Financieel-administratief medewerker

(24 uur p/w)

E-mail: ghazaleh@maritiemland.nl
  • Alle financieel-administratieve zaken
 
W. (Willeke) Ruijtenberg

Functie: Communicatie Adviseur

(20 uur p/w)

E-mail: willeke@maritiemland.nl
  • Beheer websites
  • Coördinatie activiteiten maritieme jongerenambassadeurs
N. (Nathalie) Nipius

Functie: Management-en bestuursondersteuner

(24 uur p/w)

E-mail: nathalie@maritiemland.nl
  • Ondersteunende zaken Management
  • Ondersteunende zaken betreffende secretariaat stichting en ondersteuning bestuur